דיאטה  
דיאטה - המרכז לתזונה נבונה ואימון אישי  

דיאטה בהוראת דפנה פוס - מאמנת תזונה אישית

לשכת המאמנים

ביה"ס למאמני תזונה NCS
דר' פוס, מנהל אקדמי,
מזוהה עם לשכת המאמנים
בישראל. 
מוכר במשרד החינוך לקרן השתלמות.

קורסים להכשרת מאמנים NCS
קורסים להכשרת מאמני תזונה NCS

בית ספר למאמני תזונה

דר' פוס: בתכניות האישיות ובלימודים בביה"ס למאמני תזונה, אנו מתייחסים למגוון נושאים כמו דיאטת השמנה, דיאטת הרזיה ללא רעב, ניקוי רעלים ואיזון לחץ דם, תוכנית דיאטה להרזיה בחיוך.ד"ר פוס: בדף מחשבון הקלוריות ניתן לדעת מהו ערך קלורי ומהי שריפת קלוריות אידיאלית. אין אנו ממליצים על שימוש בכדורי דיאטה אלא באורח חיים לדיאטה בריאה ותפריטים אישיים בהמלצת רופאים.

סוגי דיאטות

לקוחותינו ייהנו מתפריטי דיאטה להרזיה מותאמים אישית לפי מצב בריאותי, גיל, רקע של פעילות גופנית, חילוף חומרים, וכו'. אנחנו לא מקציבים קלוריות ולא סופרים נקודות אלא מקפידים על תפריטים עם מתכוני דיאטה טעימים במזונות עם אינדקס גליקמי נמוך שנותן תחושת שובע לאורך זמן. ד"ר פוס

דף הבית: דיאטה - מאמרים

דיאטהמאמרים

10 טיפים לגיל השלישי
בגיל השלישי מתקיימים יחסי גומלין בין המצב הבריאותי לתזונה: תזונה נאותה מסייעת בשמירה על המצב הבריאותי, ומצב בריאותי תקין מאפשר תזונה טובה. במהלך השנים חלים בגופנו שינויים שונים... ( לחץ/י להמשך)

לחץ כאן לפרטים נוספים

אורז להורדת לחץ דם, דר' פוס.
דיאטת אורז הפכה להיות פופולרית בשנים האחרונות למטרות ירידה במשקל ומטרות בריאותיות רבות כגון ניקוי הגוף מרעלים, הרזיה בריאה, הורדת לחץ דם ואיתור אלרגיות למזון. ד"ר פוס

לחץ כאן לפרטים נוספים

דיאטה על חשבון הבוס
למה שהבוס שלי ירצה שאעשה דיאטה ואפחית את עודפי השומן שלי? ... (לחץ/י להמשך)

לחץ כאן לפרטים נוספים

דיאטה ים תיכונית והסינדרום המטבולי
סימני התסמונת המטבולית הם השמנה של אזור הבטן, רמות TG גבוהות, רמות כולסטרול HDL נמוכות, לחץ דם גבוה, רמות סוכר בדם לאחר צום גבוהות מ-110. כיצד הדיאטה הים תיכונית עוזרת לריפוי?... (לחץ/י להמשך)

לחץ כאן לפרטים נוספים

הטיפול הטבעי בהיפראקטיביות והפרעות קשב וריכוז ADHD
מזונות שיש להרבות בצריכתם: מים (מינרלים), ירקות טריים ופירות טריים + מיובשים. לחם שיפון/חיטה מלאה/7 דגנים... (לחץ/י להמשך)

לחץ כאן לפרטים נוספים

הפירמידה בגלגל
הפחתת משקל ושמירת ההישג לתמיד דורשת ידע בסיסי בתזונה נבונה המוכר לרובנו, ויישום הידע באימון אישי עם מאמני תזונה מוסכמים.(לחץ/י להמשך)

לחץ כאן לפרטים נוספים

אומגה 3 - שאלות ותשובות
האם יש קשר בין קשב וריכוז לאומגה 3? חוקרים בבריטניה גילו כי תוספת שמנים המכילים אומגה 3 ואומגה 6 שיפרו באופן ניכר הישגי תלמידים,... (לחץ/י להמשך)

לחץ כאן לפרטים נוספים

פירמידת המזון
פירמידת המזון היא כלי פשוט ויעיל ליישם את כללי התזונה הנבונה והמאוזנת. ממשלת ארצות הברית פרסמה את פירמידת המזון הראשונה עוד בשנות ה-20 של המאה ה-20. בבסיס הפירמידה האמריקנית נמצאו המזונות שיש לצרוך.

לחץ כאן לפרטים נוספים

10 טיפים לאכילה מנצחת בחגים
הטיפים מיועדים לך אם החלטת לנצח בגדול ולהתחיל בדרך חדשה ליהנות מארוחת חג טעימה ולהרגיש קלה, מלאת אנרגיה ושמחה גם לאחר המנה האחרונה !... (לחץ/י להמשך)

לחץ כאן לפרטים נוספים

דיאטה מאוזנת להרזיה בריאה
כל אחד ואחת מאיתנו נולד באיזון תזונתי. אנחנו מקבלים כתינוקות חלב אם או תחליפים המכילים את כל רכיבי המזון הנדרשים ואנחנו אוכלים רק כשרעבים מבחינה פיסיולוגית. (לחץ/י להמשך)

לחץ כאן לפרטים נוספים

מדוע דיאטות נכשלות?
הנסיון והמעקב מלמדים כי דיאטות מתוחכמות, כוח רצון ופעילות גופנית מאומצת אינם מספיקים כדי להצליח לרזות ולשמור על ההישג לאורך זמן (לחץ/י להמשך).

לחץ כאן לפרטים נוספים


באתר תוכלו לקרוא על סוגי דיאטות ועל סדנאות אימון אישי וקורסים להכשרת מאמני תזונה. מנהל אקדמי: דר' פוס
 

  ללקוחותינו ליווי צמוד יומיומי: אימון דיאטה אישי להרזיה. שלח דיווח יומי לקבלת משוב ועדכונים.  
מתכונים דיאטטיים

Bookmark and Share

הוסף דף זה למועדפים

הפוך לדף הבית

כאן ניתן לקרוא על תפריטי דיאטה מהירה, על מתכוני דיאטה להרזיה, פרטים על לתכנית דיאטה מותאמת אישית ועל קורס למאמני תזונה ואימון אישי. מנהל אקדמי: ד"ר פוס.

 

לקוחותינו ייהנו מהכנת תפריט דיאטה אישי בהמלצת רופאים, דיאטה לאוהבי לחם ופחמימות, תפריט דיאטה לאנשים עסוקים, תפריט דיאטה לחגים, אירועים וסופי שבוע. מחשבון קלוריות וטבלת קלוריות חשובים אך אינם נחוצים בהכנת תפריטי הדיאטה האישיים. ליווי מקצועי: דר' פוס

 
מחשבון קלוריות
לחיוכים נוספים...

קראו מה רופאים ממליצים על תפריט דיאטה מאוזנת, מתכוני דיאטה לספורטאים, דיאטה לילדים ולנוער, דיאטה לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, דיאטה לפי צירופי מזון, ודיאטה להפחתת שומן. דר' פוס.