דיאטה  
דיאטה - המרכז לתזונה נבונה ואימון אישי  

דיאטה בהוראת דפנה פוס - מאמנת תזונה אישית

לשכת המאמנים

ביה"ס למאמני תזונה NCS
דר' פוס, מנהל אקדמי,
מזוהה עם לשכת המאמנים
בישראל. 
מוכר במשרד החינוך לקרן השתלמות.

קורסים להכשרת מאמנים NCS
קורסים להכשרת מאמני תזונה NCS

בית ספר למאמני תזונה

דר' פוס: בתכניות האישיות ובלימודים בביה"ס למאמני תזונה, אנו מתייחסים למגוון נושאים כמו דיאטת השמנה, דיאטת הרזיה ללא רעב, ניקוי רעלים ואיזון לחץ דם, תוכנית דיאטה להרזיה בחיוך.ד"ר פוס: בדף מחשבון הקלוריות ניתן לדעת מהו ערך קלורי ומהי שריפת קלוריות אידיאלית. אין אנו ממליצים על שימוש בכדורי דיאטה אלא באורח חיים לדיאטה בריאה ותפריטים אישיים בהמלצת רופאים.

סוגי דיאטות

לקוחותינו ייהנו מתפריטי דיאטה להרזיה מותאמים אישית לפי מצב בריאותי, גיל, רקע של פעילות גופנית, חילוף חומרים, וכו'. אנחנו לא מקציבים קלוריות ולא סופרים נקודות אלא מקפידים על תפריטים עם מתכוני דיאטה טעימים במזונות עם אינדקס גליקמי נמוך שנותן תחושת שובע לאורך זמן. ד"ר פוס

 

דף הביתדיאטה - מאמרים > אומגה 3 - שאלות ותשובות

האם יש קשר בין קשב וריכוז לאומגה 3?
חוקרים בבריטניה גילו כי תוספת שמנים המכילים אומגה 3 ואומגה 6 שיפרו באופן ניכר הישגי תלמידים,

האם אומגה 3 יכול להגן מפני האלצהיימר?
מחקר: אומגה 3 עשוי להגן מפני אלצהיימר. חוקרים מצאו כי חומצות השומן אומגה 3 הצליחה להגן על עכברים מפני נגעים הדומים לאלה המופיעים במחלת האלצהיימר .

אז למה לא לצרוך את זה מדגים?
אמרו לכם שהדגים עשירים בשמן אומגה-3? מחקר חדש מגלה, כי רק מיעוט מהדגים אכן עשירים בשמן הבריאותי, בתנאי שניזונו מהרכב תזונתי מתאים
"אנחנו יודעים, שבעלי החיים משנים את הרכב הגוף שלהם, בדיוק כמונו, לכן אין שום דבר מפתיע במחקר הזה. האוכל שאנחנו מאכילים את הדגים אינו מכיל אומגה 3 ולכן גם הדגים לא יכילו אומגה 3".

כיצד אם כן ניתן להחזיר לגופנו את חומצות השומן החיוניות?
הדגים שמגיעים מהים הצפוני מכילים אומגה3 . תוסף המזון מהווה מקור איכותי וממוצה של חומצת שומן בלתי רוויה (אומגה 3) מעצם הפקתו ממקורות איכותיים (דגי מעמקים מהימים הצפוניים) ובנוסף הוא מופחת קלוריות בצורה משמעותית.

כיצד אומגה 3 יכול לאזן את הכולסטרול הרע?
לאומגה 3 גם תכונות המפחיתות את רמות הטריגליצרידים בדם ומעלות את הכולסטרול הטוב -

מה יכול לגרום מחסור באומגה 3? 
•הפרעות גדילה *  התייבשות של העור  * אקזמה  * שינויים בממברנות התאים ודפנות כלי הדם *  יתר קרישיות  * ירידה ביכולת התכווצות שריר הלב  * ירידה בפוריות  * אי תקינות בכליה    *פגיעה בעצבים * הפרעות בראיה * ובהתפתחות המוח אצל ילדים

אומגה 3 ותינוקות:
חומצות שומן חיוניות משפרות התפתחות שכלית בתינוקות.   התפתחותם השכלית של תינוקות אשר קיבלו תוספת של חומצות שומן חיוניות, EFA-Essential Fatty Acids עולה על זו של תינוקות אשר לא קיבלו תוספת.  בתום שנה ומחצה דיווחו החוקרים על עלייה משמעותית בתפקודם הקוגניטיבי של התינוקות אשר קיבלו תוספת לחומצות שומן חיוניות, לעומת הקבוצה אשר לא קיבלה כל תוספת.


 


באתר תוכלו לקרוא על סוגי דיאטות ועל סדנאות אימון אישי וקורסים להכשרת מאמני תזונה. מנהל אקדמי: דר' פוס
 

  ללקוחותינו ליווי צמוד יומיומי: אימון דיאטה אישי להרזיה. שלח דיווח יומי לקבלת משוב ועדכונים.  
מתכונים דיאטטיים

Bookmark and Share

הוסף דף זה למועדפים

הפוך לדף הבית

כאן ניתן לקרוא על תפריטי דיאטה מהירה, על מתכוני דיאטה להרזיה, פרטים על לתכנית דיאטה מותאמת אישית ועל קורס למאמני תזונה ואימון אישי. מנהל אקדמי: ד"ר פוס.

 

לקוחותינו ייהנו מהכנת תפריט דיאטה אישי בהמלצת רופאים, דיאטה לאוהבי לחם ופחמימות, תפריט דיאטה לאנשים עסוקים, תפריט דיאטה לחגים, אירועים וסופי שבוע. מחשבון קלוריות וטבלת קלוריות חשובים אך אינם נחוצים בהכנת תפריטי הדיאטה האישיים. ליווי מקצועי: דר' פוס

 
מחשבון קלוריות
לחיוכים נוספים...

קראו מה רופאים ממליצים על תפריט דיאטה מאוזנת, מתכוני דיאטה לספורטאים, דיאטה לילדים ולנוער, דיאטה לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, דיאטה לפי צירופי מזון, ודיאטה להפחתת שומן. דר' פוס.