דיאטה  
דיאטה - המרכז לתזונה נבונה ואימון אישי  

דיאטה בהוראת דפנה פוס - מאמנת תזונה אישית

לשכת המאמנים

ביה"ס למאמני תזונה NCS
דר' פוס, מנהל אקדמי,
מזוהה עם לשכת המאמנים
בישראל. 
מוכר במשרד החינוך לקרן השתלמות.

קורסים להכשרת מאמנים NCS
קורסים להכשרת מאמני תזונה NCS

בית ספר למאמני תזונה

דר' פוס: בתכניות האישיות ובלימודים בביה"ס למאמני תזונה, אנו מתייחסים למגוון נושאים כמו דיאטת השמנה, דיאטת הרזיה ללא רעב, ניקוי רעלים ואיזון לחץ דם, תוכנית דיאטה להרזיה בחיוך.ד"ר פוס: בדף מחשבון הקלוריות ניתן לדעת מהו ערך קלורי ומהי שריפת קלוריות אידיאלית. אין אנו ממליצים על שימוש בכדורי דיאטה אלא באורח חיים לדיאטה בריאה ותפריטים אישיים בהמלצת רופאים.

סוגי דיאטות

לקוחותינו ייהנו מתפריטי דיאטה להרזיה מותאמים אישית לפי מצב בריאותי, גיל, רקע של פעילות גופנית, חילוף חומרים, וכו'. אנחנו לא מקציבים קלוריות ולא סופרים נקודות אלא מקפידים על תפריטים עם מתכוני דיאטה טעימים במזונות עם אינדקס גליקמי נמוך שנותן תחושת שובע לאורך זמן. ד"ר פוס

דף הבית: שאלות נפוצות
 
שאלותשאלות נפוצות

האם יש דיאטות בלי רק-חסה? האם אפשר לרזות בלי לצום?
דיאטות בלי חסה
כן! מומלץ לאכול 6 ארוחות מגוונות ביום (3 עיקריות ו- 3 ארוחות ביניים) כדי למנוע מצוקה לגוף. צום ממושך גורם למחסור גלוקוז במוח, הרגשה רעה ורצון לאכול יותר מדי לאחר סיום הצום.

האם אפשר לרזות בלי לרוץ בגבעות ובלי לבצע תרגילי כושר מתישים בחדר כושר?

דיאטה בלי כושר


כן! כדי לרזות מומלץ בפעילות גופנית מתונה כמו הליכה ותנועה בבית ובעבודה. פעילות מאומצת מדי לא פיקוח עלולה לגרום לנזקים ברקמות שונות בגוף, לעכב את הירידה במשקל, ולגרום לעליה משמעותית במשקל אם מפסיקים את הפעילות המאומצת.

האם אפשר לרזות בלי דקירות במחטים?
כן!
שינוי חשיבה, חיוך כל בוקר, תזונה נבונה שמעלה את רמת הסרוטונין במוח תיתן אפקט דומה לזה של דיקור.

האם אפשר לרזות בלי טיפול פסיכיאטרי?

דיאטה בלי טיפול פסיכיאטרי

 

כן! רוב האנשים זקוקים לשינוי חשיבה ואימון אישי כדי להתמודד עם לחצים, סדר יום עמוס ויחסים מתוחים שגורמים להם לאכילת יתר. באימון אישי לתזונה נבונה ושינוי הרגלי אכילה ניתן להשיג ירידה במשקל בצורה בטוחה, רגועה ובחיוך.

האם אפשר לרזות עם פחמימות?
כן!
מומלץ מאוד לכלול בתפריט של כל דיאטה פמחימות מורכבות כדי לאפשר אספקה סדירה של גלוקוז למוח, וכדי לאפשר למרכיבי הסרוטונין (טריפטופן) לחדור למוח וליצר את ההורמון החשוב להרגשה טובה  ומצב רוח טוב שבלעדיהם שום תהליך הרזיה לא יצלח לטווח ארוך.

האם אפשר לרזות בלי כדורים או תרופות פלא?

דיאטה בלי תרופות

כן! תרופות, ללא שינוי בהרגלי אכילה ואורח חיים, לא יעזרו להפחתת משקל. כאשר משנים את הרגלי האכילה ואת אורח החיים אין צורך בתרופה. אימון אישי עם חיוך לתזונה נבונה מאפשר הרזיה בטוחה וניקוי רעלים ללא תוספת של כימיקלים רעילים לגוף.


לשאלות נוספות אודות דיאטה והרזיה לחץ/י כאן.


באתר תוכלו לקרוא על סוגי דיאטות ועל סדנאות אימון אישי וקורסים להכשרת מאמני תזונה. מנהל אקדמי: דר' פוס
 

  ללקוחותינו ליווי צמוד יומיומי: אימון דיאטה אישי להרזיה. שלח דיווח יומי לקבלת משוב ועדכונים.  
מתכונים דיאטטיים

Bookmark and Share

הוסף דף זה למועדפים

הפוך לדף הבית

כאן ניתן לקרוא על תפריטי דיאטה מהירה, על מתכוני דיאטה להרזיה, פרטים על לתכנית דיאטה מותאמת אישית ועל קורס למאמני תזונה ואימון אישי. מנהל אקדמי: ד"ר פוס.

 

לקוחותינו ייהנו מהכנת תפריט דיאטה אישי בהמלצת רופאים, דיאטה לאוהבי לחם ופחמימות, תפריט דיאטה לאנשים עסוקים, תפריט דיאטה לחגים, אירועים וסופי שבוע. מחשבון קלוריות וטבלת קלוריות חשובים אך אינם נחוצים בהכנת תפריטי הדיאטה האישיים. ליווי מקצועי: דר' פוס

 
מחשבון קלוריות
לחיוכים נוספים...

קראו מה רופאים ממליצים על תפריט דיאטה מאוזנת, מתכוני דיאטה לספורטאים, דיאטה לילדים ולנוער, דיאטה לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, דיאטה לפי צירופי מזון, ודיאטה להפחתת שומן. דר' פוס.