דיאטה  
דיאטה - המרכז לתזונה נבונה ואימון אישי  

דיאטה בהוראת דפנה פוס - מאמנת תזונה אישית

לשכת המאמנים

ביה"ס למאמני תזונה NCS
דר' פוס, מנהל אקדמי,
מזוהה עם לשכת המאמנים
בישראל. 
מוכר במשרד החינוך לקרן השתלמות.

קורסים להכשרת מאמנים NCS
קורסים להכשרת מאמני תזונה NCS

בית ספר למאמני תזונה

דר' פוס: בתכניות האישיות ובלימודים בביה"ס למאמני תזונה, אנו מתייחסים למגוון נושאים כמו דיאטת השמנה, דיאטת הרזיה ללא רעב, ניקוי רעלים ואיזון לחץ דם, תוכנית דיאטה להרזיה בחיוך.ד"ר פוס: בדף מחשבון הקלוריות ניתן לדעת מהו ערך קלורי ומהי שריפת קלוריות אידיאלית. אין אנו ממליצים על שימוש בכדורי דיאטה אלא באורח חיים לדיאטה בריאה ותפריטים אישיים בהמלצת רופאים.

סוגי דיאטות

לקוחותינו ייהנו מתפריטי דיאטה להרזיה מותאמים אישית לפי מצב בריאותי, גיל, רקע של פעילות גופנית, חילוף חומרים, וכו'. אנחנו לא מקציבים קלוריות ולא סופרים נקודות אלא מקפידים על תפריטים עם מתכוני דיאטה טעימים במזונות עם אינדקס גליקמי נמוך שנותן תחושת שובע לאורך זמן. ד"ר פוס

דף הבית: ביה"ס למאמני תזונה

ביאימון אישי לתזונה נכונה

בית הספר למאמני תזונה NCS עוסק בהכשרת מאמנים לפי הנחיות לשכת המאמנים בישראל (תכנית מלאה של 175 ש"א) ובנוסף מכשיר מאמנים לאימון אורח חיים נכון Wellness תזונה נבונה, הרזיה, ייעוץ תזונה, והנחיית קבוצות

מהו אימון?
אימון הינו מקצוע שייעודו השגת שינוי בר-קיימא המוביל למימוש עצמי מיטבי ולהישגים יוצאי דופן בחייו של המתאמן בהתאם לשאיפותיו ורצונותיו. תהליך האימון מושתת על מערכת יחסים מתמשכת המאפשרת למתאמן להגדיר את חזונו,ייעודו וערכיו בכל תחום בחייו, לתרגם אותם ליעדים מוגדרים, לבנות תכנית פעולה יישומית להגשמתם ולהוציאה לפועל.  באמצעות דיאלוג מעצים, כאשר המאמן רואה במתאמן כמומחה בחייו ומאמין כי כל אדם ניחן ביצירתיות, בתושייה והינו ישות שלמה, ממקד ומבהיר המתאמן את רצונותיו, מגדיל את המודעות והגילוי העצמי שלו, משפר את יכולותיו, מחולל מרחב פעולה חדש חופשי מאמונות ותפיסות מקבעות ובוחר את פתרונותיו הוא בדרכו היצירתית  (מתוך אתר לשכת המאמנים בישראל).


למי מיועד הקורס המלא להכשרת מאמנים?
כל המעוניין להטמיע את יסודות ה- Coaching בחייו האישיים והמקצועיים וכולל  אקדמאיים, מנהלים ובעלי תפקידים במערכות חינוך, מערכות בריאות ותפקידים במשאבי אנוש והדרכה, בעלי  מקצועות חופשיים כמו – יועצים, מטפלים, שיווק ומכירה, עורכי דין, רואי חשבון, מאמני ספורט, דיאטנים, תזונאים וכו'. כמו כן מתאים הקורס למעוניינים בפיתוח קריירה בתחום מרתק זה.


למי מיועד הקורס הבסיסי למאמני תזונה?
הקורס מיועד למעוניינים בהכשרה לאימון אישי Personal Coaching ואורח חיים בריא, ורוצים לעסוק באימון אישי לאורח חיים בריאו לתזונה נבונה בשעות הפנאי, או לתוספת הכנסה, או לפיתוח קריירה. רבים מבוגרי הקורס למאמני תזונה הזקוקים להרזיה, מפחיתים במהלך הקורס 3-10 ק"ג.  

מטרת הקורס המלא להכשרת מאמנים 
היא להכשיר מאמנים בעזרת מודל אימון עץ האדם כדי לאפשר למתאמנים רבים ככל האפשר  אורח חיים, עבודה ויצירה לפי החיבור הפנימי שלהם עם עצמם, תוך קבלה וללא שיפוטיות, ובכך להפרות את הסביבה בה כל אחד חי. החיבור הוא דרך האמונה והערכים של האדם (השורשים) המשפיעים על דרך התנהלותו בחיים היומיומיים במשפחה ובעבודה ומסייעים לו לבנות את החזון האישי שלו (גזע העץ). כלי האימון משלבים בתוכם את הרגש עם העשייה הטמונים באדם ומסתעפים כמו ענפי העץ עד להגשמה והבשלת הפרי.מטרת הקורס הבסיסי למאמני תזונה:
קורס הכשרת מאמני תזונה בביה"ס להכשרת מאמני תזונה NCS, בא להכשיר את משתתפי הקורס לביצוע אימון  אישי והנחיית קבוצות לתזונה נבונה, להרזיה ולאורח חיים נבון. 


נושאי לימוד בקורס הבסיסי למאמני תזונה
* היכרות בסיסית מעמיקה עם תזונה נבונה, תזונה נטורופטית, תוספי מזון, הרזיה, ותזונה בריאותית  למניעת מחלות ומתחים נפשיים. 
* היכרות ראשונית עם המושג –אימון אישי וההבדלה בין אימון לטיפול וייעוץ (הבדלים והקבלות).
לפירוט נושאי הקורס ורשימת ספרים מומלצים לחצ/י  כאן


תכנית הקורס הבסיסי למאמני תזונה:
הקורס משלב בכל מפגש את 2 התחומים הנלמדים

1. עקרונות התזונה הנבונה המודרנית.
2. עקרונות האימון האישי Personal Coaching.
ואת הקשר ההדוק בינהם להצלחה בהרזיה נבונה בחיוך. 

בתחום התזונה המודרנית יועבר מידע מגוון על קבוצות מזון, תזונה בגיל הזהב, תזונה לספורטאים, תזונה לסובלים ממתחים נפשיים וחרדות, תזונה לנשים בהריון ונשים מיניקות, תזונה לנוער ולסובלים מהפרעות קשב וריכוז, ועוד נושאים מגוונים. עקרונות התזונה הנלמדים בבי"ס למאמני תזונה  מבוססים על תזונה מאוזנת, נטופרופתית ועקרונות התזונה ב "פירמידת המזון" האמריקאית שפותחה ע"י מיטב רופאי ומומחי התזונה בארה"ב ואומצה ע"י משרד הבריאות הישראלי. התכנית נערכה ומוגשת ע"י ד"ר צבי פוס וצוות ההדרכה המיומן והמוסמך של בית הספר להכשרת מאמני תזונה..  

בתחום האימון האישי יועבר מידע מגוון על עקרונות האימון האישי הקו אקטיבי ושילובו ביישום הידע הרב על תזונה נבונה. עקרונות האימון האישי מבוססים על שיטת האימון הקו אקטיבי של המרכז הבינלאומי לאימון אישי CTI ונערכה במיוחד לקורס זה ע"י צוות מאמנים אישיים מוסמכים, חברי לשכת המאמנים בישראל..
היקף הקורס
48 ש"א במפגשים שבועיים.

מנחי הקורס

ד"ר צבי פוס
:    מאמן בכיר מוסמך MCIL, מנהל אקדמי NCS. מומחה לאנדודונטיה ומאמן אישי עסקי. מנחה קבוצות לאימון אישי לאיכות חיים ותזונה נבונה. ניהל בעבר תכנית התמחות באוניברסיטת ת"א, והכשיר מאות סטודנטים בתחום התמחותו. בוגר המרכז לאימון אישי עסקי CTI-Israel וחבר בלשכת המאמנים בישראל.
דפנה פוס CPCC:   מאמנת בכירה מוסמכת MCIL, מנכ"ל NCS.תזונאית, מאמנת אישית (CTI) ומנחת קבוצות להרזיה באימון אישי. בעברה, יועצת ארגונית ופעילה בעמותות קהילתיות. חברה בלשכת המאמנים בישראל.
מורן CPCC:    מאמנת מקצועית מוסמכת MCIL, לפיתוח אישי. בוגרת ביה"ס היוקרתי לאימון אישי CTI-Israel. השלימה הסמכה בינלאומית לאימון אישי במרכז העולמי של CTI בארה"ב. חברה בלשכת המאמנים בישראל.

 

דרישות לקבלה
ראיון קבלה עם מנחי הקורס
לפרטים ותיאום ראיון אישי: 077-7809099 

קורות חיים לשלוח ל-: school@dietsmile.co.il   

תעודה
בסיום הקורס תוענק תעודה מבית הספר להכשרת מאמני תזונה.

על תגובות בוגרי הקורס לחצו כאן:

לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן.

 

:

באתר תוכלו לקרוא על סוגי דיאטות ועל סדנאות אימון אישי וקורסים להכשרת מאמני תזונה. מנהל אקדמי: דר' פוס
 

  ללקוחותינו ליווי צמוד יומיומי: אימון דיאטה אישי להרזיה. שלח דיווח יומי לקבלת משוב ועדכונים.  
מתכונים דיאטטיים

Bookmark and Share

הוסף דף זה למועדפים

הפוך לדף הבית

כאן ניתן לקרוא על תפריטי דיאטה מהירה, על מתכוני דיאטה להרזיה, פרטים על לתכנית דיאטה מותאמת אישית ועל קורס למאמני תזונה ואימון אישי. מנהל אקדמי: ד"ר פוס.

 

לקוחותינו ייהנו מהכנת תפריט דיאטה אישי בהמלצת רופאים, דיאטה לאוהבי לחם ופחמימות, תפריט דיאטה לאנשים עסוקים, תפריט דיאטה לחגים, אירועים וסופי שבוע. מחשבון קלוריות וטבלת קלוריות חשובים אך אינם נחוצים בהכנת תפריטי הדיאטה האישיים. ליווי מקצועי: דר' פוס

 
מחשבון קלוריות
לחיוכים נוספים...

קראו מה רופאים ממליצים על תפריט דיאטה מאוזנת, מתכוני דיאטה לספורטאים, דיאטה לילדים ולנוער, דיאטה לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, דיאטה לפי צירופי מזון, ודיאטה להפחתת שומן. דר' פוס.