דיאטה  
דיאטה - המרכז לתזונה נבונה ואימון אישי  

דיאטה בהוראת דפנה פוס - מאמנת תזונה אישית

לשכת המאמנים

ביה"ס למאמני תזונה NCS
דר' פוס, מנהל אקדמי,
מזוהה עם לשכת המאמנים
בישראל. 
מוכר במשרד החינוך לקרן השתלמות.

קורסים להכשרת מאמנים NCS
קורסים להכשרת מאמני תזונה NCS

בית ספר למאמני תזונה

דר' פוס: בתכניות האישיות ובלימודים בביה"ס למאמני תזונה, אנו מתייחסים למגוון נושאים כמו דיאטת השמנה, דיאטת הרזיה ללא רעב, ניקוי רעלים ואיזון לחץ דם, תוכנית דיאטה להרזיה בחיוך.ד"ר פוס: בדף מחשבון הקלוריות ניתן לדעת מהו ערך קלורי ומהי שריפת קלוריות אידיאלית. אין אנו ממליצים על שימוש בכדורי דיאטה אלא באורח חיים לדיאטה בריאה ותפריטים אישיים בהמלצת רופאים.

סוגי דיאטות

לקוחותינו ייהנו מתפריטי דיאטה להרזיה מותאמים אישית לפי מצב בריאותי, גיל, רקע של פעילות גופנית, חילוף חומרים, וכו'. אנחנו לא מקציבים קלוריות ולא סופרים נקודות אלא מקפידים על תפריטים עם מתכוני דיאטה טעימים במזונות עם אינדקס גליקמי נמוך שנותן תחושת שובע לאורך זמן. ד"ר פוס

 

דף הביתדיאטה - מאמרים > מדוע דיאטות נכשלות?

מחקרים מלמדים כי דיאטות מתוחכמות, כוח רצון ופעילות גופנית מאומצת אינם מספיקים כדי להצליח לשמור על המשקל לאורך זמן.

כשאנחנו אוכלים פחות מידי אנחנו אוכלים מתחת לחילוף החומרים במנוחה. במצב זה הגוף מזהה סכנה של "מחסור" וכדי להגן עלינו הוא מאט את חילוף החומרים ונכנס למצב של אגירת שומן. 

ירידה במסת השרירים בגלל דיאטות חוזרות ולא מאוזנות, גורמות לאיבוד תאי שרירים רבים ומחבלות בפועל בתהליך ההרזיה.  כשמרזים מאבדים שרירים ושומן אולם כשמשמינים מחזירים רק שומן וכך, דיאטה לא מאוזנת מובילה בסופו של דבר להשמנה.

אתגרים רגשיים ולחצים נפשיים גורמים לחוסר איזון ולאכילת יתר. ההשמנה מהווה אפיק בריחה נוח מפני מתח וכאב, שאינם קשורים ישירות לאוכל. לעיתים רבות, האכילה הרגשית היא פיצוי לכאב עמוק ולא תמיד מודע של רגשות טעונים בלתי פתורים.

האוכל הוא מקור לסבל בזמן הדיאטה ואינו מעניק הנאה כאשר מצויים במתח וחרדה תמידיים סביב מה לאכול וממה להימנע. התוצאה, במקום לאכול בהנאה כדי לספק אנרגיה, חיוניות ובריאות, אנחנו הופכים את האכילה לאויב ודיקטטור אכזר. בחשיבה כזו אין סיכוי להצלחה לטווח ארוך. 

הרזיה לתמיד, היא אורח חיים שנרכש בסבלנות, התמדה ובהדרגה. 
מטרת האימון האישי לרכוש הרגלים אישיים טובים לכל החיים. הטמעת ההרגלים החדשים דורשת זמן וסבלנות.

 


באתר תוכלו לקרוא על סוגי דיאטות ועל סדנאות אימון אישי וקורסים להכשרת מאמני תזונה. מנהל אקדמי: דר' פוס
 

  ללקוחותינו ליווי צמוד יומיומי: אימון דיאטה אישי להרזיה. שלח דיווח יומי לקבלת משוב ועדכונים.  
מתכונים דיאטטיים

Bookmark and Share

הוסף דף זה למועדפים

הפוך לדף הבית

כאן ניתן לקרוא על תפריטי דיאטה מהירה, על מתכוני דיאטה להרזיה, פרטים על לתכנית דיאטה מותאמת אישית ועל קורס למאמני תזונה ואימון אישי. מנהל אקדמי: ד"ר פוס.

 

לקוחותינו ייהנו מהכנת תפריט דיאטה אישי בהמלצת רופאים, דיאטה לאוהבי לחם ופחמימות, תפריט דיאטה לאנשים עסוקים, תפריט דיאטה לחגים, אירועים וסופי שבוע. מחשבון קלוריות וטבלת קלוריות חשובים אך אינם נחוצים בהכנת תפריטי הדיאטה האישיים. ליווי מקצועי: דר' פוס

 
מחשבון קלוריות
לחיוכים נוספים...

קראו מה רופאים ממליצים על תפריט דיאטה מאוזנת, מתכוני דיאטה לספורטאים, דיאטה לילדים ולנוער, דיאטה לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, דיאטה לפי צירופי מזון, ודיאטה להפחתת שומן. דר' פוס.