דיאטה  
דיאטה - המרכז לתזונה נבונה ואימון אישי  

דיאטה בהוראת דפנה פוס - מאמנת תזונה אישית

לשכת המאמנים

ביה"ס למאמני תזונה NCS
דר' פוס, מנהל אקדמי,
מזוהה עם לשכת המאמנים
בישראל. 
מוכר במשרד החינוך לקרן השתלמות.

קורסים להכשרת מאמנים NCS
קורסים להכשרת מאמני תזונה NCS

בית ספר למאמני תזונה

דר' פוס: בתכניות האישיות ובלימודים בביה"ס למאמני תזונה, אנו מתייחסים למגוון נושאים כמו דיאטת השמנה, דיאטת הרזיה ללא רעב, ניקוי רעלים ואיזון לחץ דם, תוכנית דיאטה להרזיה בחיוך.ד"ר פוס: בדף מחשבון הקלוריות ניתן לדעת מהו ערך קלורי ומהי שריפת קלוריות אידיאלית. אין אנו ממליצים על שימוש בכדורי דיאטה אלא באורח חיים לדיאטה בריאה ותפריטים אישיים בהמלצת רופאים.

סוגי דיאטות

לקוחותינו ייהנו מתפריטי דיאטה להרזיה מותאמים אישית לפי מצב בריאותי, גיל, רקע של פעילות גופנית, חילוף חומרים, וכו'. אנחנו לא מקציבים קלוריות ולא סופרים נקודות אלא מקפידים על תפריטים עם מתכוני דיאטה טעימים במזונות עם אינדקס גליקמי נמוך שנותן תחושת שובע לאורך זמן. ד"ר פוס

דף הבית: הרופאים ומומחי תזונה

רופאים מומחי תזונה

הצוות המקצועי של הרזיה בחיוך בראשותו של ד"ר צבי פוס, חבר בלשכת המאמנים בישראל, ד"ר צבי פוס בדק וחקר את המלצותיהם של בכירי רופאי התזונה ואנשי המקצוע בארה"ב וישראל והכין תכנית מותאמת אישית ובטוחה לירידה במשקל וניקוי רעלים. להלן חלק מרשימת הרופאים, החוקרים וספריהם שמהווים את הבסיס לפיתוח תכנית ההרזיה בחיוך:

ד"ר ג'יליאן מקית', האוכל עושה את האדם "המזון שאנחנו אוכלים הוא כמו דלק. הוא מספק לגוף שלנו את האנרגיה לה הוא זקוק כדי לתפקד טוב יותר...  לכולנו יש מעל ל-100 טריליון תאים בגוף שלנו, וכל אחד מהם תובע אספקה קבועה של חומרים מזינים על בסיס יומי כדי לתפקד באופן הטוב ביותר... על כל היבט של הקיום שלנו: מצב רוח, רמות אנרגיה, תשוקה,, יכולת חשיבה, דחף מיני, הרגלי שינה ובריאות כללית. בקיצור, אכילה בריאה היא המפתח לבריאות ולאושר"

ד"ר ריי סטראבנד, מה שהרופא שלך אינו יודע על רפואה תזונתית עלול להרוג אותך "עם התפתחות החיים המודרניים, מזוננו וסביבת מחייתנו השתנו באופן דרמטי. כתוצאה מכך גופנו נמצא תחת מתקפה....הרפואה התזונתית מגנה על בריאותנו בעולם המזוהם בו אנו חיים, באמצעות הגברת יכולת הפעולה של מערכות ההגנה הטבעיות שלנו"

ד"ר מרק היימן וד"ר מארק ליפוניסבריא לתמיד – כוחה של הרפואה הטבעית" "אם הגוף אינו מבצע נטרול רעלים כראוי, חומרים בלתי רצויים עלולים להצטבר, לגרום לתסמינים ולהתפתחות של מחלה חמורה"

ד"ר בריאן וואנסינקאכילה בהיסח הדעת "למה, באמת, אתם רעבים? האם אתם רוצים חטיף מתוק או אתם בעצם זקוקים לחיבוק?"

ד"ר איאן מק'מהאן,  כוחו של התת מודע  "אתם יכולים להפריע לקצב הנורמלי של לבכם, של ריאותיכם ושל אברים אחרים על-ידי דאגה, חרדה ופחד. הזינו את התת-מודע שלכם במחשבות על הרמוניה, על בריאות ושלווה, וכל תפקודי הגוף שלכם יחזרו להיות נורמלים"

ד"ר דיפאק צ'ופרה, ההצלחה בשבעה חוקים רוחניים "חוק המאמץ המזערי: התבונה של הטבע מתפקדת בקלות נטולת מאמץ...בלא דאגה, בהרמוניה ובאהבה. וכשאנו רותמים את כוח ההרמוניה, החדווה והאהבה, אנו יוצרים הצלחה ומתברכים במזל בקלות נטולת מאמץ"

Dr. David Hiber, L.A. Shape Diet  The beginning of any great adventure is momentous. Before you start to change your shape, you need to be ready to make a change in your life

 לביה"ס להכשרת מאמני תזונה
לשאלות נפוצות

 


באתר תוכלו לקרוא על סוגי דיאטות ועל סדנאות אימון אישי וקורסים להכשרת מאמני תזונה. מנהל אקדמי: דר' פוס
 

  ללקוחותינו ליווי צמוד יומיומי: אימון דיאטה אישי להרזיה. שלח דיווח יומי לקבלת משוב ועדכונים.  
מתכונים דיאטטיים

Bookmark and Share

הוסף דף זה למועדפים

הפוך לדף הבית

כאן ניתן לקרוא על תפריטי דיאטה מהירה, על מתכוני דיאטה להרזיה, פרטים על לתכנית דיאטה מותאמת אישית ועל קורס למאמני תזונה ואימון אישי. מנהל אקדמי: ד"ר פוס.

 

לקוחותינו ייהנו מהכנת תפריט דיאטה אישי בהמלצת רופאים, דיאטה לאוהבי לחם ופחמימות, תפריט דיאטה לאנשים עסוקים, תפריט דיאטה לחגים, אירועים וסופי שבוע. מחשבון קלוריות וטבלת קלוריות חשובים אך אינם נחוצים בהכנת תפריטי הדיאטה האישיים. ליווי מקצועי: דר' פוס

 
מחשבון קלוריות
לחיוכים נוספים...

קראו מה רופאים ממליצים על תפריט דיאטה מאוזנת, מתכוני דיאטה לספורטאים, דיאטה לילדים ולנוער, דיאטה לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, דיאטה לפי צירופי מזון, ודיאטה להפחתת שומן. דר' פוס.