דיאטה  
דיאטה - המרכז לתזונה נבונה ואימון אישי  

דיאטה בהוראת דפנה פוס - מאמנת תזונה אישית

לשכת המאמנים

ביה"ס למאמני תזונה NCS
דר' פוס, מנהל אקדמי,
מזוהה עם לשכת המאמנים
בישראל. 
מוכר במשרד החינוך לקרן השתלמות.

קורסים להכשרת מאמנים NCS
קורסים להכשרת מאמני תזונה NCS

בית ספר למאמני תזונה

דר' פוס: בתכניות האישיות ובלימודים בביה"ס למאמני תזונה, אנו מתייחסים למגוון נושאים כמו דיאטת השמנה, דיאטת הרזיה ללא רעב, ניקוי רעלים ואיזון לחץ דם, תוכנית דיאטה להרזיה בחיוך.ד"ר פוס: בדף מחשבון הקלוריות ניתן לדעת מהו ערך קלורי ומהי שריפת קלוריות אידיאלית. אין אנו ממליצים על שימוש בכדורי דיאטה אלא באורח חיים לדיאטה בריאה ותפריטים אישיים בהמלצת רופאים.

סוגי דיאטות

לקוחותינו ייהנו מתפריטי דיאטה להרזיה מותאמים אישית לפי מצב בריאותי, גיל, רקע של פעילות גופנית, חילוף חומרים, וכו'. אנחנו לא מקציבים קלוריות ולא סופרים נקודות אלא מקפידים על תפריטים עם מתכוני דיאטה טעימים במזונות עם אינדקס גליקמי נמוך שנותן תחושת שובע לאורך זמן. ד"ר פוס

דף הבית: סוגי דיאטות להרזיה > דיאטת סאות'ביץ'

דיאטתסאות'ביץ'

דיאטת סאות'ביץ' זו דיאטת חלבונים שונה מדיאטת אטקינס ברמת חומרתה. היא מגבילה את רמת החלבונים בשלב הראשון ודוגלת בהפחתה משמעותית של שומנים בניגוד לאטקינס. מקורות החלבון המומלצים בדיאטה זו הם בשר רזה, עוף, דגים, ביצים, מוצרי חלב דלי שומן וכן ירקות. בשלב השני של הדיאטה, לאחר שבועיים, מוסיפים לתפריט פחמימות מורכבות עשירות בסיבים כמו לחם מלא, דגנים מלאים וכו'. לאחר שמגיעים למשקל היעד מומלץ תפריט מאוזן.

היתרון של דיאטה זו היא המתינות וההמלצה לאיזון בתקופת השמירה. החיסרון הוא שבמהלך הירידה במשקל האכילה לא מאוזנת ולכן עם הורדת המשקל מתחילים ללמוד איך לאכול מאוזן. לעתים קרובות השלב מאתגר מדי וחוזרים למשקל הישן. בנוסף לכך, דיאטה זו אסורה על חולי כליות כי עודף החלבון יוצר מעמס יתר על הכליות וגורם למחלות. גם חולי סוכרת חייבים להימנע מדיאטה עשירה בחלבונים.

לאלו המנסים דיאטה זו חשוב לזכור שרמת הסרוטונין במוח תלויה באספקה סדירה של פחמימות מורכבות. בחוסר פחמימות יש חשש להתפתחות דיכאון וקושי בשמירה על הרגלי תזונה נבונים.

לסכום, לא מומלץ לאמץ דיאטת חלבונים לטווח ארוך כאורח חיים, אלא לטווח קצר מאוד אם בכלל.

באתר תוכלו לקרוא על סוגי דיאטות ועל סדנאות אימון אישי וקורסים להכשרת מאמני תזונה. מנהל אקדמי: דר' פוס
 

  ללקוחותינו ליווי צמוד יומיומי: אימון דיאטה אישי להרזיה. שלח דיווח יומי לקבלת משוב ועדכונים.  
מתכונים דיאטטיים

Bookmark and Share

הוסף דף זה למועדפים

הפוך לדף הבית

כאן ניתן לקרוא על תפריטי דיאטה מהירה, על מתכוני דיאטה להרזיה, פרטים על לתכנית דיאטה מותאמת אישית ועל קורס למאמני תזונה ואימון אישי. מנהל אקדמי: ד"ר פוס.

 

לקוחותינו ייהנו מהכנת תפריט דיאטה אישי בהמלצת רופאים, דיאטה לאוהבי לחם ופחמימות, תפריט דיאטה לאנשים עסוקים, תפריט דיאטה לחגים, אירועים וסופי שבוע. מחשבון קלוריות וטבלת קלוריות חשובים אך אינם נחוצים בהכנת תפריטי הדיאטה האישיים. ליווי מקצועי: דר' פוס

 
מחשבון קלוריות
לחיוכים נוספים...

קראו מה רופאים ממליצים על תפריט דיאטה מאוזנת, מתכוני דיאטה לספורטאים, דיאטה לילדים ולנוער, דיאטה לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, דיאטה לפי צירופי מזון, ודיאטה להפחתת שומן. דר' פוס.