דיאטה  
דיאטה - המרכז לתזונה נבונה ואימון אישי  

דיאטה בהוראת דפנה פוס - מאמנת תזונה אישית

לשכת המאמנים

ביה"ס למאמני תזונה NCS
דר' פוס, מנהל אקדמי,
מזוהה עם לשכת המאמנים
בישראל. 
מוכר במשרד החינוך לקרן השתלמות.

קורסים להכשרת מאמנים NCS
קורסים להכשרת מאמני תזונה NCS

בית ספר למאמני תזונה

דר' פוס: בתכניות האישיות ובלימודים בביה"ס למאמני תזונה, אנו מתייחסים למגוון נושאים כמו דיאטת השמנה, דיאטת הרזיה ללא רעב, ניקוי רעלים ואיזון לחץ דם, תוכנית דיאטה להרזיה בחיוך.ד"ר פוס: בדף מחשבון הקלוריות ניתן לדעת מהו ערך קלורי ומהי שריפת קלוריות אידיאלית. אין אנו ממליצים על שימוש בכדורי דיאטה אלא באורח חיים לדיאטה בריאה ותפריטים אישיים בהמלצת רופאים.

סוגי דיאטות

לקוחותינו ייהנו מתפריטי דיאטה להרזיה מותאמים אישית לפי מצב בריאותי, גיל, רקע של פעילות גופנית, חילוף חומרים, וכו'. אנחנו לא מקציבים קלוריות ולא סופרים נקודות אלא מקפידים על תפריטים עם מתכוני דיאטה טעימים במזונות עם אינדקס גליקמי נמוך שנותן תחושת שובע לאורך זמן. ד"ר פוס

דף הבית: סוגי דיאטות להרזיה > דיאטת מרק כרוב


דיאטתמרקכרוב

דיאטת מרק כרוב
 מבוססת על צריכה של מרק כרוב ללא הגבלה, חלבונים ומעט מאוד פחמימות. כמו כן היא מוגבלת ל- 800 קלוריות ביום. הדיאטה יכולה להוריד עד 5 ק"ג בשבוע אבל אין בה הדרכה ואימון לרכישת הרגלי אכילה נבונים ואורח חיים בריא. כתוצאה מכך רוב האוכלוסייה שעושה דיאטה זו עולה במשקל תוך זמן קצר. הדיאטה הזו גם מסוכנת. במשך 7 ימים מורידים הרבה נוזלים אך השומנים נותרים בגוף ללא שינוי אורח חיים.

בימים הראשונים מוסיפים למרק הכרוב פירות, תפוח אדמה אפוי גדול אחד ביום עם מעט שמנת או חמאה, חלב דל, בננות. לקראת היום החמישי מוסיפים בשר בקר, עגנביות, ירקות  אורז מלא, ומיץ פירות.        

התומכים בדיאטת כרוב מתבססים על הרעיון שהכרוב שורף שומנים. הם טוענים שהדיאטה הזו יכולה לשמש כפתיחה לדיאטה מאוזנת עם שינוי אורח חיים. המתנגדים לדיאטה זו טוענים  כי חסרים בשבוע הזה מרכיבי תזונה בסיסיים וכתוצאה מכך היא מסוכנת. בנוסף לכך, המגבלה של 800 קלוריות גורמת לסיכון וקושי רב להתמדה לרוב האוכלוסייה.

לסיכום, ניתן לציין שדיאטה זו אינה יעילה לאורך זמן, קשה להתמיד בה והיא מסוכנת.  

באתר תוכלו לקרוא על סוגי דיאטות ועל סדנאות אימון אישי וקורסים להכשרת מאמני תזונה. מנהל אקדמי: דר' פוס
 

  ללקוחותינו ליווי צמוד יומיומי: אימון דיאטה אישי להרזיה. שלח דיווח יומי לקבלת משוב ועדכונים.  
מתכונים דיאטטיים

Bookmark and Share

הוסף דף זה למועדפים

הפוך לדף הבית

כאן ניתן לקרוא על תפריטי דיאטה מהירה, על מתכוני דיאטה להרזיה, פרטים על לתכנית דיאטה מותאמת אישית ועל קורס למאמני תזונה ואימון אישי. מנהל אקדמי: ד"ר פוס.

 

לקוחותינו ייהנו מהכנת תפריט דיאטה אישי בהמלצת רופאים, דיאטה לאוהבי לחם ופחמימות, תפריט דיאטה לאנשים עסוקים, תפריט דיאטה לחגים, אירועים וסופי שבוע. מחשבון קלוריות וטבלת קלוריות חשובים אך אינם נחוצים בהכנת תפריטי הדיאטה האישיים. ליווי מקצועי: דר' פוס

 
מחשבון קלוריות
לחיוכים נוספים...

קראו מה רופאים ממליצים על תפריט דיאטה מאוזנת, מתכוני דיאטה לספורטאים, דיאטה לילדים ולנוער, דיאטה לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, דיאטה לפי צירופי מזון, ודיאטה להפחתת שומן. דר' פוס.