דיאטה  
דיאטה - המרכז לתזונה נבונה ואימון אישי  

דיאטה בהוראת דפנה פוס - מאמנת תזונה אישית

לשכת המאמנים

ביה"ס למאמני תזונה NCS
דר' פוס, מנהל אקדמי,
מזוהה עם לשכת המאמנים
בישראל. 
מוכר במשרד החינוך לקרן השתלמות.

קורסים להכשרת מאמנים NCS
קורסים להכשרת מאמני תזונה NCS

בית ספר למאמני תזונה

דר' פוס: בתכניות האישיות ובלימודים בביה"ס למאמני תזונה, אנו מתייחסים למגוון נושאים כמו דיאטת השמנה, דיאטת הרזיה ללא רעב, ניקוי רעלים ואיזון לחץ דם, תוכנית דיאטה להרזיה בחיוך.ד"ר פוס: בדף מחשבון הקלוריות ניתן לדעת מהו ערך קלורי ומהי שריפת קלוריות אידיאלית. אין אנו ממליצים על שימוש בכדורי דיאטה אלא באורח חיים לדיאטה בריאה ותפריטים אישיים בהמלצת רופאים.

סוגי דיאטות

לקוחותינו ייהנו מתפריטי דיאטה להרזיה מותאמים אישית לפי מצב בריאותי, גיל, רקע של פעילות גופנית, חילוף חומרים, וכו'. אנחנו לא מקציבים קלוריות ולא סופרים נקודות אלא מקפידים על תפריטים עם מתכוני דיאטה טעימים במזונות עם אינדקס גליקמי נמוך שנותן תחושת שובע לאורך זמן. ד"ר פוס

דף הבית: סוגי דיאטות להרזיה > דיאטת אורז

דיאטתאורז

למה דיאטת אורז?
דיאטת אורז הפכה להיות פופולרית בשנים האחרונות למטרות ירידה במשקל ומטרות בריאותיות רבות כגון ניקוי הגוף מרעלים,  הרזיה בריאה, הורדת לחץ דם ואיתור אלרגיות למזון.

כמה זמן עושים דיאטת אורז?
8 עד 14 ימים. לא פחות ולא יותר.

מה אוכלים בדיאטת אורז?  אוכלים אורז מלא מכל הסוגים. ירקות ללא הגבלה (פרט לתפוחי אדמה).עד 4 פירות ביום.  מפחיתים קופאין טבעי (לא נס קפה) לכוס עד 2 ביום. שותים הרבה תה צמחים ומים. אפשר גם פריכיות אורז ללא תוספות של קימל וכו', פסטה מאורז מלא,אטריות אורז, פצפוצי אורז מלא ללא סוכר ועוד.  מותר 2 כפות שמן זית כיתית מעולה (עד 1%) . מומלץ תבלינים מכל הסוגים ולהפחית למינימום את כמות המלח. 

האם רעבים בזמן דיאטת אורז?
לא! אוכלים ללא ספירת קלוריות אורז מלא מסוגים שונים ומתכונים מגוונים, ירקות ללא הגבלה ופירות. מתי הזמן הטוב ביותר לדיאטת אורז?
באביב הזמן המתאים ביותר לניקוי הגוף מרעלים אבל אפשר לעשות את הדיאטה גם במועדים אחרים ומומלץ רק פעם אחת בשנה למשך 8-14 ימים.

איך זה עובד?
הכליות והכבד אחראים על ניקוי הגוף מרעלים. הכליות אחראיות גם על ויסות לחץ דם וטיפול בחלבונים והכבד אחראי על טיפול בשומנים. דיאטת האורז מופחתת בחלבונים ושומנים ומשחררת את הכליות והכבד לעסוק במשך שבועיים בניקוי הרעלים בגוף ובויסות לחץ דם.

איך ההרגשה במהלך הדיאטה ולאחריה?
בכל השלבים מרגישים שבעים כי אין הגבלה של קלוריות וכמויות באורז המלא ובירקות והפירות. בימים הראשונים יש סיכוי קטן לתופעות של חולשה יחסית, סחרחורת, תחושות שונות במערכת העיכול וכאבי ראש, אשר נוצרים, על פי ההנחה, בשל יציאת רעלים מהתאים ומערכות הניקוי אל זרם הדם, הלימפה והזיעה. תופעות אלה לרוב עוברות לאחר יומיים עד שבוע, ולאחריהן לרוב ההרגשה הפיזית, רמת האנרגיה וההרגשה המנטלית משתפרות ללא הכר – הרבה מעבר לתחושות שהיו לפני תחילת הדיאטה.

 

 


באתר תוכלו לקרוא על סוגי דיאטות ועל סדנאות אימון אישי וקורסים להכשרת מאמני תזונה. מנהל אקדמי: דר' פוס
 

  ללקוחותינו ליווי צמוד יומיומי: אימון דיאטה אישי להרזיה. שלח דיווח יומי לקבלת משוב ועדכונים.  
מתכונים דיאטטיים

Bookmark and Share

הוסף דף זה למועדפים

הפוך לדף הבית

כאן ניתן לקרוא על תפריטי דיאטה מהירה, על מתכוני דיאטה להרזיה, פרטים על לתכנית דיאטה מותאמת אישית ועל קורס למאמני תזונה ואימון אישי. מנהל אקדמי: ד"ר פוס.

 

לקוחותינו ייהנו מהכנת תפריט דיאטה אישי בהמלצת רופאים, דיאטה לאוהבי לחם ופחמימות, תפריט דיאטה לאנשים עסוקים, תפריט דיאטה לחגים, אירועים וסופי שבוע. מחשבון קלוריות וטבלת קלוריות חשובים אך אינם נחוצים בהכנת תפריטי הדיאטה האישיים. ליווי מקצועי: דר' פוס

 
מחשבון קלוריות
לחיוכים נוספים...

קראו מה רופאים ממליצים על תפריט דיאטה מאוזנת, מתכוני דיאטה לספורטאים, דיאטה לילדים ולנוער, דיאטה לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, דיאטה לפי צירופי מזון, ודיאטה להפחתת שומן. דר' פוס.