דיאטה  
דיאטה - המרכז לתזונה נבונה ואימון אישי  

דיאטה בהוראת דפנה פוס - מאמנת תזונה אישית

לשכת המאמנים

ביה"ס למאמני תזונה NCS
דר' פוס, מנהל אקדמי,
מזוהה עם לשכת המאמנים
בישראל. 
מוכר במשרד החינוך לקרן השתלמות.

קורסים להכשרת מאמנים NCS
קורסים להכשרת מאמני תזונה NCS

בית ספר למאמני תזונה

דר' פוס: בתכניות האישיות ובלימודים בביה"ס למאמני תזונה, אנו מתייחסים למגוון נושאים כמו דיאטת השמנה, דיאטת הרזיה ללא רעב, ניקוי רעלים ואיזון לחץ דם, תוכנית דיאטה להרזיה בחיוך.ד"ר פוס: בדף מחשבון הקלוריות ניתן לדעת מהו ערך קלורי ומהי שריפת קלוריות אידיאלית. אין אנו ממליצים על שימוש בכדורי דיאטה אלא באורח חיים לדיאטה בריאה ותפריטים אישיים בהמלצת רופאים.

סוגי דיאטות

לקוחותינו ייהנו מתפריטי דיאטה להרזיה מותאמים אישית לפי מצב בריאותי, גיל, רקע של פעילות גופנית, חילוף חומרים, וכו'. אנחנו לא מקציבים קלוריות ולא סופרים נקודות אלא מקפידים על תפריטים עם מתכוני דיאטה טעימים במזונות עם אינדקס גליקמי נמוך שנותן תחושת שובע לאורך זמן. ד"ר פוס

דף הבית: סוגי דיאטות להרזיה > דיאטת לחם

דיאטתלחם

דיאטת לחם להרזיה מפתה את אוהבי הלחם ומעניקה את הפנטזיה שאפשר לאכול לחם ללא הגבלה ולרזות. כמובן שלא מומלץ אורח חיים של אכילת לחם ללא הגבלה, ומדובר כאן על דיאטה עשירה בפחמימות והלחם מיצג קבוצה זו. ניתן להחליף את הלחם בפחמימות אחרות בהמשך ובכל מקרה מומלץ להגביל את הכמויות בהתאם לתפריט. הטענה של חסידי דיאטת הלחם היא שהפחמימות מסייעות ליצירת סרוטונין במוח, שמאפשר רגיעה ושליטה בדחפים לאכילה כפייתית.

המלצת התפריט היא 12-16 פרוסות לחם קל, עליו ניתן למרוח רטבים דלי קלוריות כמו חרדל או מיו-קל ולהוסיף פרוסת פסטרמה דלת שומן או גבינה צהובה דלה במיוחד. ניתן לאכול ירקות ללא הגבלה, וכמות הקלוריות נמוכה יחסית.

חסרונות הדיאטה לפי התפריט המומלץ הוא חסך בערכים תזונתיים. עדיף ממרחים כמו אבוקדו או טחינה במקום גבינה צהובה או מיו-קל, ועדיף תמיד לחם מלא עם מלוא הערכים התזונתיים של הדגנים והשיפון מאשר לחם קל מעובד. בנוסף לכך, חוסר הגיוון בתפריט יגרום אמנם לירידה מהירה במשקל בשלב ראשון, אך יקשה על התמדה ושמירה על ההישג לאורך זמן. בשל מחסור בחלבון ושומנים בריאים, יש חשש לאבדן מסת שריר ותופעות אחרות. לסיכום, צוות הרזיה בחיוך ממליץ על פרוסות לחם מלא כחלק מתפריט מאוזן ועשיר אך מסתייג מצמצום התפריט והגבלתו.


באתר תוכלו לקרוא על סוגי דיאטות ועל סדנאות אימון אישי וקורסים להכשרת מאמני תזונה. מנהל אקדמי: דר' פוס
 

  ללקוחותינו ליווי צמוד יומיומי: אימון דיאטה אישי להרזיה. שלח דיווח יומי לקבלת משוב ועדכונים.  
מתכונים דיאטטיים

Bookmark and Share

הוסף דף זה למועדפים

הפוך לדף הבית

כאן ניתן לקרוא על תפריטי דיאטה מהירה, על מתכוני דיאטה להרזיה, פרטים על לתכנית דיאטה מותאמת אישית ועל קורס למאמני תזונה ואימון אישי. מנהל אקדמי: ד"ר פוס.

 

לקוחותינו ייהנו מהכנת תפריט דיאטה אישי בהמלצת רופאים, דיאטה לאוהבי לחם ופחמימות, תפריט דיאטה לאנשים עסוקים, תפריט דיאטה לחגים, אירועים וסופי שבוע. מחשבון קלוריות וטבלת קלוריות חשובים אך אינם נחוצים בהכנת תפריטי הדיאטה האישיים. ליווי מקצועי: דר' פוס

 
מחשבון קלוריות
לחיוכים נוספים...

קראו מה רופאים ממליצים על תפריט דיאטה מאוזנת, מתכוני דיאטה לספורטאים, דיאטה לילדים ולנוער, דיאטה לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, דיאטה לפי צירופי מזון, ודיאטה להפחתת שומן. דר' פוס.