דיאטה  
דיאטה - המרכז לתזונה נבונה ואימון אישי  

דיאטה בהוראת דפנה פוס - מאמנת תזונה אישית

לשכת המאמנים

ביה"ס למאמני תזונה NCS
דר' פוס, מנהל אקדמי,
מזוהה עם לשכת המאמנים
בישראל. 
מוכר במשרד החינוך לקרן השתלמות.

קורסים להכשרת מאמנים NCS
קורסים להכשרת מאמני תזונה NCS

בית ספר למאמני תזונה

דר' פוס: בתכניות האישיות ובלימודים בביה"ס למאמני תזונה, אנו מתייחסים למגוון נושאים כמו דיאטת השמנה, דיאטת הרזיה ללא רעב, ניקוי רעלים ואיזון לחץ דם, תוכנית דיאטה להרזיה בחיוך.ד"ר פוס: בדף מחשבון הקלוריות ניתן לדעת מהו ערך קלורי ומהי שריפת קלוריות אידיאלית. אין אנו ממליצים על שימוש בכדורי דיאטה אלא באורח חיים לדיאטה בריאה ותפריטים אישיים בהמלצת רופאים.

סוגי דיאטות

לקוחותינו ייהנו מתפריטי דיאטה להרזיה מותאמים אישית לפי מצב בריאותי, גיל, רקע של פעילות גופנית, חילוף חומרים, וכו'. אנחנו לא מקציבים קלוריות ולא סופרים נקודות אלא מקפידים על תפריטים עם מתכוני דיאטה טעימים במזונות עם אינדקס גליקמי נמוך שנותן תחושת שובע לאורך זמן. ד"ר פוס

 

דף הביתדיאטה - מאמרים > דיאטה מאוזנת להרזיה בטוחה

כל אחד ואחת מאיתנו נולד באיזון תזונתי. אנחנו מקבלים כתינוקות חלב אם או תחליפים המכילים את כל רכיבי המזון הנדרשים ואנחנו אוכלים רק כשאנחנו רעבים מבחינה פיסיולוגית.

עם הגדילה אנחנו נחשפים למזונות תעשייתיים ומעובדים המכוונים לגרות את הטעמים ההישרדותיים שלנו: מתוק ושומן. הפיתויים מתחילים בילדות ומתעצמים באמצעות פרסום אגרסיבי לאכילת יתר שגורמת להשמנה. 

המזונות המעובדים מכילים שומנים רוויים, פחמימות פשוטות, חלבון מן החי, צבעי מאכל, חומרים משמרים, ניקוטין, חומרי הדברה ואלכוהול. חומרים אלו יוצרים דלקות ומחלות כרוניות רבות בגופנו.

בדיאטת כסאח, אנו מורידים באופן דרמטי את כמויות המזון הכוללות את המזון הדלקתי, אבל אנחנו מפחיתים רכיבים תזונתיים חשובים לתפקוד הגוף כמו ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, סיבים תזונתיים, מים ושומנים טובים.

הגוף נכנס למצוקה בשל המחסור ברכיבים התזונתיים החיוניים ומשדר תחושות רעב בלתי נשלטות כדי למלא את החסר. כתוצאה מכך, מיד לאחר הפחתת המשקל בדיאטת כסאח, העלייה למשקל הקודם בתוספת גדולה הוא רק עניין של זמן, ובדרך כלל זמן קצר.

צוות הרזיה בחיוך ממליץ על הרזייה בקצב מתון, הכולל אכילת מאכלים שאנחנו אוהבים במינון הנכון ובזמן הנכון. דיאטה מאוזנת עם כל מרכיבי המזון, מבטיחה שמירה על הישג ההרזיה והרגלי האכילה הטובים לכל החיים.   

 


באתר תוכלו לקרוא על סוגי דיאטות ועל סדנאות אימון אישי וקורסים להכשרת מאמני תזונה. מנהל אקדמי: דר' פוס
 

  ללקוחותינו ליווי צמוד יומיומי: אימון דיאטה אישי להרזיה. שלח דיווח יומי לקבלת משוב ועדכונים.  
מתכונים דיאטטיים

Bookmark and Share

הוסף דף זה למועדפים

הפוך לדף הבית

כאן ניתן לקרוא על תפריטי דיאטה מהירה, על מתכוני דיאטה להרזיה, פרטים על לתכנית דיאטה מותאמת אישית ועל קורס למאמני תזונה ואימון אישי. מנהל אקדמי: ד"ר פוס.

 

לקוחותינו ייהנו מהכנת תפריט דיאטה אישי בהמלצת רופאים, דיאטה לאוהבי לחם ופחמימות, תפריט דיאטה לאנשים עסוקים, תפריט דיאטה לחגים, אירועים וסופי שבוע. מחשבון קלוריות וטבלת קלוריות חשובים אך אינם נחוצים בהכנת תפריטי הדיאטה האישיים. ליווי מקצועי: דר' פוס

 
מחשבון קלוריות
לחיוכים נוספים...

קראו מה רופאים ממליצים על תפריט דיאטה מאוזנת, מתכוני דיאטה לספורטאים, דיאטה לילדים ולנוער, דיאטה לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, דיאטה לפי צירופי מזון, ודיאטה להפחתת שומן. דר' פוס.