דיאטה  
דיאטה - המרכז לתזונה נבונה ואימון אישי  

דיאטה בהוראת דפנה פוס - מאמנת תזונה אישית

לשכת המאמנים

ביה"ס למאמני תזונה NCS
דר' פוס, מנהל אקדמי,
מזוהה עם לשכת המאמנים
בישראל. 
מוכר במשרד החינוך לקרן השתלמות.

קורסים להכשרת מאמנים NCS
קורסים להכשרת מאמני תזונה NCS

בית ספר למאמני תזונה

דר' פוס: בתכניות האישיות ובלימודים בביה"ס למאמני תזונה, אנו מתייחסים למגוון נושאים כמו דיאטת השמנה, דיאטת הרזיה ללא רעב, ניקוי רעלים ואיזון לחץ דם, תוכנית דיאטה להרזיה בחיוך.ד"ר פוס: בדף מחשבון הקלוריות ניתן לדעת מהו ערך קלורי ומהי שריפת קלוריות אידיאלית. אין אנו ממליצים על שימוש בכדורי דיאטה אלא באורח חיים לדיאטה בריאה ותפריטים אישיים בהמלצת רופאים.

סוגי דיאטות

לקוחותינו ייהנו מתפריטי דיאטה להרזיה מותאמים אישית לפי מצב בריאותי, גיל, רקע של פעילות גופנית, חילוף חומרים, וכו'. אנחנו לא מקציבים קלוריות ולא סופרים נקודות אלא מקפידים על תפריטים עם מתכוני דיאטה טעימים במזונות עם אינדקס גליקמי נמוך שנותן תחושת שובע לאורך זמן. ד"ר פוס

דף הבית: סוגי דיאטות להרזיה > דיאטה ים תיכונית

דיאטהיםתיכונית

דיאטה ים תיכונית מבוססת על תזונת האוכלוסייה הכפרית במדינות הים התיכון ונחשבת כאחת מהדיאטות הבריאות ביותר. היא מסייעת להפחתת משקל, וטובה לחולי לב, מחלות כלי דם, מחלות כרוניות ועוד. הדיאטה מבוססת על פחמימות מורכבות, רמה גבוהה יחסית של שומנים בריאים כמו שמן זית, ורמה מופחתת של חלבון ושומנים מהחי.

הדיאטה הים תיכונית עשירה בירקות ופירות, דגנים מלאים, שומנים בלתי רווים, חלבון מבשר רזה ופחמימות מורכבות. היתרון הגדול של האוכלוסייה הכפרית באגן הים התיכון הוא אורח החיים של צריכת מזונות עונתיים טריים ומיעוט או מניעה של מזונות מעובדים. רוב הערכים התזונתיים מתקבלים מהצומח (ירקות, פירות, קטניות, דגנים, אגוזים וזרעים). צריכה גבוהה יחסית של שומנים בלתי רוויים משמן זית או אגוזים. צריכה מועטה של בשר אדום, עוף וביצים. הבשר באזורים הכפריים הוא רזה מבעלי חיים בטבע ולא במכלאות. צריכה מועטה של מוצרי גבינה והעדפה מוחלטת של גבינות ויוגורט עזים הבריאים יותר ממוצרי חלב בקר. שתיית כוס יין אדום כל יום.

יתרונות הדיאטה הים תיכונית הם רבים על חסרונותיה. זו דיאטה שמבטאת אורח חיים בריא ולכן קל לשמור עליה כל החיים. זו לא דיאטת בזק בה מגבילים סוג מסוים של מזונות לתקופות ארוכות במקום להתרגל לאורח חיים נבון ובריא. בדיאטה יש גיוון רב של מזונות וניתן לאמץ חלקים ממנה וליהנות ממלוא יתרונותיה. בנוסף להפחתת משקל, זוכים בדיאטה זו גם לשיפור רמת השומנים בדם, הפחתת במחלות לב, שיפור סוכרת ועוד. הדיאטה קלה לשמירה בגלל הגיוון העשיר. מאוד מומלצת ע"י צוות הרזיה בחיוך.

באתר תוכלו לקרוא על סוגי דיאטות ועל סדנאות אימון אישי וקורסים להכשרת מאמני תזונה. מנהל אקדמי: דר' פוס
 

  ללקוחותינו ליווי צמוד יומיומי: אימון דיאטה אישי להרזיה. שלח דיווח יומי לקבלת משוב ועדכונים.  
מתכונים דיאטטיים

Bookmark and Share

הוסף דף זה למועדפים

הפוך לדף הבית

כאן ניתן לקרוא על תפריטי דיאטה מהירה, על מתכוני דיאטה להרזיה, פרטים על לתכנית דיאטה מותאמת אישית ועל קורס למאמני תזונה ואימון אישי. מנהל אקדמי: ד"ר פוס.

 

לקוחותינו ייהנו מהכנת תפריט דיאטה אישי בהמלצת רופאים, דיאטה לאוהבי לחם ופחמימות, תפריט דיאטה לאנשים עסוקים, תפריט דיאטה לחגים, אירועים וסופי שבוע. מחשבון קלוריות וטבלת קלוריות חשובים אך אינם נחוצים בהכנת תפריטי הדיאטה האישיים. ליווי מקצועי: דר' פוס

 
מחשבון קלוריות
לחיוכים נוספים...

קראו מה רופאים ממליצים על תפריט דיאטה מאוזנת, מתכוני דיאטה לספורטאים, דיאטה לילדים ולנוער, דיאטה לסובלים מהפרעות קשב וריכוז, דיאטה לפי צירופי מזון, ודיאטה להפחתת שומן. דר' פוס.